Nová sezóna se blíží !!!

Spolupráce

Úvodem…

možná nemáte rádi slovo DISTRIBUTOR, ovšem náš jazyk jinou stručnou variantu pro tuto činnost nemá… Alternativou je "obchodní zástupce", jenže toto spojení zase nevystihuje podstatu.

Co k tomu potřebujete ?

Prakticky nic. Není třeba živnostenský list, ani jiná forma podnikání. Můžete si takto přivydělat i třeba při mateřské dovolené, či jiné činnosti a samozřejmě i při práci "normální" - vše záleží jen a jen na tom, jak jste vytíženi… ŽL je nutný až poté co se Vám to rozjede :-)

Co Vás to bude stát ?

Víceméně nic. Jediné co je vhodné, je zakoupit si náše katalogy (minimálně ten hlavní za cca 300 Kč + poštovné), jinak by jste asi dosti špatně vysvětlovali, co že to vlastně svým známým nabízíte …

Co můžete získat ?

Zajímavou možnost příjmu peněz. Milióny to asi nebudou (i když…), ale kolik, to už je jen na Vás. Navíc můžete mít možnost výdělku v oblasti, která je Vám příjemná, a se sortimentem, který zde ještě není zastoupen, takže jste prakticky bez konkurence !!

A o co vlastně jde ???

Naše nabídka vychází z jisté "nedokonalosti" v systému prodeje dámského prádla,a to nejen u nás ale prakticky všude ve světě. Jak nám jistě dáte za pravdu, nakupovat prádlo v běžném obchodě je opravdu zážitek. Pokud se Vám podaří překonat nezájem prodavaček a donutit je k nějaké aktivitě, pak na Vás čeká cosi, hrdě zvané "kabinka" ve které se často ani neotočíte, o zrcadlu nemluvě. Navíc skákat bosá a polonahá na kousku novin, a ještě ke všemu ze sebe dostat rozhodnutí "jestli se mu to bude líbit" a "jak v tom vypadám ?", to je výkon mnohdy nadlidský. Většinou si ještě ani nevyberete napoprvé, a jste nuceni tuto proceduru absolvovat několikrát. Prostě krutá realita.

Samozřejmě jsou i vyjímky. Pár pěkných butiků se jistě najde. Ovšem tím bylo řečeno vše - VYJÍMKY.

Tento problém není a nebyl jen u nás. Vznikl pravděpodobně ve stejnou dobu kdy se spodní prádlo začalo více prodávat. Ve světě se na něj velice rychle našel lék, ovšem u nás, díky systému prodeje, který víceméně stále přežívá z dob nedávno minulých, prozatím ne. A právě o tom je tato příležitost pro Vás.

Před cca 30 lety se snažili tři tehdy přední světoví výrobci prádla vymyslet novou (příjemnější) variantu prodeje. Řešením bylo vybudování obrovské sítě distributorů, kteří nahradili dosavadní způsob prodeje v nevlídných supermarketech osobním kontaktem a domácím prostředím. Nejprve samozřejmě opatrně na zkoušku, jak to půjde. Jenže ono to šlo velice dobře. Vznikla situace, kdy se zboží těchto firem v obchodech prakticky přestalo prodávat, zato prostřednictvím těchto distributorů se začalo prodávat v daleko větší míře něž předtím v obchodech. Proč tomu tak bylo a stále je, to je velice jednoduché. Každý zákazník dá přednost nakoupit a vyzkoušet zboží v příjemném prostředí domova před běháním po obchodech.

Dnes již od těchto začátků uběhlo mnoho let. Systém byl za tu dobu řádně prověřen prakticky po celém světě a pracuje dokonale. Navíc k těmto třem průkopnickým firmám jich za ta léta přibylo dalších 60. Důvod byl jednoduchý - když viděli že to jde jinde, tak proč by to nešlo i jim.

A tím jsme se vlastně dostali k podstatě naší nabídky. V čem by spočívala ? Začněme tím že se rádi oblékáte. Dá se předpokládat, že se rády i pěkně oblékají také Vaši přátelé, a také i přátelé Vašich přátel. Už možná rozumíte. V podstatě se rád a pěkně obléká asi každý. Najít prodejnu, ve které Vám dobře poradí a budou se věnovat od A do Z, to není jen tak. Není jich mnoho, spíše jen pár, ale jsou. A odkud to vlastně víte ? Pravděpodobně od přátel či od jejich přátel, jinak řečeno na základě dobrého doporučení. Tyto zprávy se zkrátka šíří rychlostí blesku. A aby těch přátel nebylo málo, tak ještě do třetice - kdo Vám nejlépe poradí co na sebe ? Ano opět Vaši přátelé. Můžete nám říct, proč toho nevyužít ??? Přece přátelé (opět) si pěkné zboží raději koupí od Vás, protože i Vy jim vždy dobře poradíte. Navíc pokud v běžných obchodech ani není…

Zbytek je jen na Vás. Nemáme žádné normy ani žádné manuály na vymývání mozků. Není proč. Tím hlavním jste Vy, respektive Vaše schopnosti. Jedinou Vaší investicí je zakoupení katalogu. Není to samozřejmě podmínkou, ale bez něj, jak asi chápete to dost dobře nejde. Jak postupovat dále, to už je věcí každého z Vás.

Pokud jste si již prohlédli naše zboží, pak nám jistě potvrdíte že toto patří do již zmiňované kategorie zpráv šířících se rychlostí blesku. Ostatně my sami to víme dost dobře. Co víc dodat ?

Za dobu prodeje tímto způsobem se ověřuje dnes a denně pravdivost tohoto tvrzení. Jednoduchý příklad - půjčíte katalog svým přítelkyním, nejméně jedna si většinou něco objedná. Samozřejmě si pak nenechá uniknout příležitost se před ostatními pochlubit. Pak něco jiného bude chtít další přítelkyně a další. No a pak si Váš katalog půjčí přítelkyně pro "svůj okruh" známých. Tak to jde pořád dokola. Ještě jednou se ptáme - proč toho nevyužít ??? Myslíte si že budete mít nedostatek zákazníků ? Určitě ne. Navíc nic neriskujete, nic neproděláte, zkrátka žádné riziko. Spíše vyděláte.

Nejste zatěžování žádnými limity, vše je jen na Vás.

Takže milé dámy a pánové zvažte. Do ničeho Vás nenutíme, rozhodnout se musíte sami. Jediné co opravdu požadujeme je, aby jste o to měli opravdu zájem. Tento systém teprve rozjíždíme a proto je tady příležitost pro každého, kdo má opravdu zájem. Nejdená se o multi a podobně levelový systém - jednáme férově. Jsme si jisti, že i tato informace se bude šířit rychlostí blesku a my se ve velice krátké době dostaneme "do řečí". Což je samozřejmě jen a jen ku prospěchu věci. Navíc právě možností být na začátku se dostáváte k příležitosti oslovit největší možné okolí. Ovšem toto je prozatím hudba budoucnosti. Věříme že jsme Váš čas nemarnili zbytečně, v případě zájmu nám tedy pošlete cosi o sobě, ať taky můžeme něco číst (a ne pořád jen psát…). Jako subjekt uvádějte DEALER.

Máte dotazy ? Sem s nimi !!!TOPlist

CZmenu.cz